Lütfen Flash yükleyin..

 
 
Ana Sayfa > Kurumsal
 
Özel Echomar Hastanesi, Uğur Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında 03 Aralık 2009 tarihinde resmi açılış yaparak Kdz.Ereğlide sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. "Hasta odaklı hizmet" anlayışını benimseyen Özel Echomar Hastanesi, 20 hekimle, 15 branşta toplam 130'a yakın personelle sağlıkta aranılan hizmetin adresi haline gelmiştir.

Özel Echomar Hastanesinde Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi, Cildiye, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Göğüs, Radyoloji Hastalıkları poliklinikleri ile güler yüzlü sağlık hizmeti verilmektedir.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Çağdaş bilgi teknolojisi kullanarak iyi standartlar da sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan hasta ve hasta yakınlarını dinleyen ve anlayan, beklentilerine uygun çözümler geliştiren kalite bilinci gelişmiş, dürüst, hızlı, güvenilir hizmetler sunan dost bilinen, referans bir hastane olmak.
 
VİZYONUMUZ
Çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak, tüm branşlarda hizmet veren, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, hasta memnuniyetini ön planda tutarak, halkın sempatisini kurumsal kimliğe dönüştüren, güvenilir, kolay ulaşılabilen ve dost bilinen, referans bir hastane olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
Deneyimli, güler yüzlü uzman kadrosuyla etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı sağlık alanındaki yeni gelişmeleri takip ederek yaşam kalitesini sürekli yükselten hızlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini sunmak.
 
En sinirsiz baba porno
 
internet Danismanlik: AACS